Nebankovní úvěry BrnoO nás
LENDERS, a.s. je ryze českou společností, na čemž si velmi zakládáme. Působení na trhu poskytování nebankovních úvěrů má více jak 8 letou historii. A co víc, historie je to velmi úspěšná, což mohou potvrdit stovky, možná již tisíce spokojených klientů, kterým jsme pomohli v jejich neutěšené finanční situaci.

Základním stavebním kamenem společnosti je poskytování nebankovních úvěrů podnikatelským subjektům. Tento obor byl vždy velmi exponován a kvůli neprofesionálnímu přístupu některých nebankovních společností má někdy až přehnaně negativní auru. Náš přístup ke klientům se vždy opíral o proklientskou a individuální péči. Silný etický kodex každého jedince, který působí v naší společnosti, je základem transparentního jednání na špičkové úrovni.

Základní produktová řada se skládá z nebankovních úvěrů pro podnikatele. V neposlední řadě se zabýváme také konsolidací úvěrů, kdy jsme schopni sloučit více úvěrů, které žadatel má, a tím mu ulevit jak administrativně, tak samozřejmě i snížit měsíční splátku. Tím pádem má úspěšný žadatel více času pro svoji rodinu a více peněz na důležitější potřeby.

Bude nám velkou ctí, pokud se Vy stanete jedním z našich spokojených žadatelů a přesvědčíte se o tom, co to znamená skutečný servis a péče o zákazníka.


KONTAKT

LENDERS, a.s.
Sídlo: AZ Tower, 17. podlaží
Pražákova 1008/69
Štýřice
639 00 Brno

+420 777 002 040
info@lenders.cz


 
NAPIŠTE NÁM:
Souhlasím s nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR)


Copyright © Lenders, a.s.