Nebankovní úvěry BrnoKonsolidace Máte více úvěrů, kreditních karet či jiných úvěrů? Ztrácíte přehled o všech závazcích a termínech splátek? Unavují Vás neustále výzvy a nabídky nových produktů? Rádi byste sloučili všechny úvěry do jedné splátky a zároveň chtěli získat další prostředky nad rámec již poskytnutých?

Pokud jste alespoň v jedné z otázek odpověděli ano, využijte naší bezkompromisní konsolidaci úvěrů. Nejen, že jsme schopni na Vaši žádost zjistit veškeré Vaše závazky, ale také zajistíme jejich sloučení do jedné pravidelné splátky naší společnosti za velmi zajímavých podmínek a úroku.

Nemůžete ztratit, můžete pouze získat. Čas pro rodinu, peníze na své hobby, úlevu od stresujících nejednotných splátek a další příjemné bonusy. Co víc, nad rámec sloučených úvěrů Vám můžeme poskytnout další prostředky pro Vaše projekty.

Pět kroků k úspěšné konsolidaci:
1. Zkontrolujte si všechny Vám známé úvěry, ale také kontokorenty, kreditní karty a nákupy na splátky. Zaznamenejte si výše splátek a jednotlivých poplatků. Pokud si nejste jisti, zda máte informace o všech Vašich závazcích, můžeme na Vaši žádost zkontrolovat registry.
2. Kontaktujte nás, které úvěry chcete konsolidovat, tedy spojit do jedné s nižší měsíční splátkou. Je možné využít telefonické komunikace či emailové komunikace. V případě nutnosti je možné sjednat osobní schůzku.
3. Na základě Vámi poskytnutých informací pro Vás připravíme nabídku konsolidace, tedy za jakých podmínek jsme schopni Vám závazky konsolidovat, ale hlavně, kolik můžete konsolidací získat volných prostředků, tedy kolik ušetříte. V případě dohody nám pošlete dostupné dokumenty k Vašim závazkům.
4. Připravíme Vám novou smlouvu na jednotný úvěr a připravené formuláře pro výpovědi stávajících závazků, které budeme konsolidovat. Vše podepíšete a pošlete zpět k nám. Popř. je možné realizovat v rámci osobní návštěvy.
5. Stávající závazky za Vás vyřešíme a uhradíme, tím pádem budou ukončeny a Vy budete hradit pouze jeden úvěr s jednou splátkou s jedním pravidelným termínem za výhodnějších podmínek. Každý nový měsíc od konsolidace tedy šetříte peníze, čas a zdraví.Máte dotaz či zájem o konsolidaci? Kontaktujte nás

Jméno a příjmení:

E-mailová adresa:

Telefon:
Text:
KONTAKT

LENDERS, a.s.
Sídlo: AZ Tower, 17. podlaží
Pražákova 1008/69
Štýřice
639 00 Brno

+420 777 002 040
info@lenders.cz


 
NAPIŠTE NÁM:
Souhlasím s nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR)


Copyright © Lenders, a.s.